Restauracja Bazylia – Bielsko-Biała

You are currently viewing Restauracja Bazylia – Bielsko-Biała

Cześć Bielsko-Biała, dzisiaj odwiedzamy kolejną gastro miejscówkę w województwie śląskim – włosko- europejską restaurację Bazylię, gdzie Szefem Kuchni jest Konrad Drewniak, który swoje szlify zdobywał m.in. w krakowskiej Bottiglierze, która zdobyła 2 gwiazdki Michelin. To, jakie tutaj smaki odkryjecie sprawi, że spadną Wam kapcie. Dlaczego? Zapraszamy do oglądania.

 

Dominika

Na liczniku wybiła mi już “trójka” z przodu, ale energii i zapału mam jak niejedna ‘osiemnastka’ ;). Jestem miłośniczką sportów siłowych, dobrej kuchni (od paru miesięcy gotuję i jem wegetariańsko) oraz języka włoskiego. Kocham czytać (kryminały), robić zdjęcia (oczywiście jedzenia) oraz pisać (Gdziezjescnaslasku oraz dla bloga magazynu online V-mag - zapraszam!)

Ten post ma jeden komentarz

  1. Fotograf

    Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Chcę wyrazić uznanie za Twoją pracę. Zdecydowanie będę polecał to miejsce i często tu zaglądał, żeby zobaczyć nowe posty.

Dodaj komentarz