Na Grillu Academy Silesia – Mysłowice (warsztaty)

You are currently viewing Na Grillu Academy Silesia – Mysłowice (warsztaty)

Ostatnio uczestniczyliśmy w fantastycznym wydarzeniu zorganizowanym przez Na Grillu Academy Silesia czyli bodajże pierwszą akademią grillowania w Polsce, która to zlokalizowana jest w Mysłowicach (Cegielniana15A – działa ona pod patronatem marki Broil King). Było to pierwsze, inauguracyjne wydarzenie, na którym pojawili się przedstawiciele USMEF’u, czyli pochodzącej z Denver organizacji non-profit zajmującej się rozwojem rynku mięsnego na całym świecie.???? Podczas warsztatów poznaliśmy szczegóły dotyczące amerykańskiej wołowiny premium oraz mieliśmy okazję spróbować przeróżnych cięć. Wydarzeniu szefowali Kacper Salzman , czyli grillmaster z wieloletnim doświadczeniem prowadzący program telewizyjnego ‘Prosto z Grilla” oraz German Navarette – grillmaster z Meksyku, który wraz z Kacprem przygotował dla nas te pyszności, których smaku długo nie zapomnimy.???? Wszystko nie odbyłoby się bez Gospodarza Akademii – Andrzeja Gibasa, który od lat grilluje i zna się na fachu (oraz smaku) jak mało kto!????

Bardzo, bardzo się cieszymy, że takie miejsca otwierają się na Śląsku i że będziemy mogli, pod okiem profesjonalistów, zdobywać wiedzę oraz próbować takich pyszności.❤️ Kolejne warsztaty zaplanowane już na 2022 także śledźcie stronę nagrillu.pl !????

Na Grillu Academy Silesia, Mysłowice, Cegielniana 15A, 698 664 478

FB  Instagram  

www

Dominika

Na liczniku wybiła mi już “trójka” z przodu, ale energii i zapału mam jak niejedna ‘osiemnastka’ ;). Jestem miłośniczką sportów siłowych, dobrej kuchni (od paru miesięcy gotuję i jem wegetariańsko) oraz języka włoskiego. Kocham czytać (kryminały), robić zdjęcia (oczywiście jedzenia) oraz pisać (Gdziezjescnaslasku oraz dla bloga magazynu online V-mag - zapraszam!)

Dodaj komentarz