Przystań Resto Bar Rybny – Katowice

You are currently viewing Przystań Resto Bar Rybny – Katowice

2020 już nadszedł! Jesteśmy niezmiernie ciekawi, co przyniesie – zdradzimy Wam, że już teraz zapowiadają się nam kilka kulinarnych  premier i odwiedzin w, jak dotąd, nieznanych nam a ciekawych miejscach (pamiętajcie, że gdy chcecie obserwować nas praktycznie ‘na żywo’ , śledźcie naszego Instagrama. Link tu: KLIK

Zanim jednak wybierzemy się na nowe kulinarne podboje, pozostały nam jeszcze 2 wpisy z 2019 roku, którymi chcemy się z Wami w najbliższym czasie podzielić.

Na pierwszy ogień idzie katowicka restauracja Przystań Resto Bar Rybny (ulica Mieleckiego 10). Kto nie widział, niech klika w naszego vloga z tej wizyty (jak zwykle, pamiętajcie o subskrypcji!).

Dodatkowo dzielimy się z Wami zdjęciami z pobytu.

Zupa rybna

Tatar z łososia

Fish&Chips (tu: dorsz, pojedyncza porcja)

Paella z owocami morza

Dominika

Na liczniku wybiła mi już “trójka” z przodu, ale energii i zapału mam jak niejedna ‘osiemnastka’ ;). Jestem miłośniczką sportów siłowych, dobrej kuchni (od paru miesięcy gotuję i jem wegetariańsko) oraz języka włoskiego. Kocham czytać (kryminały), robić zdjęcia (oczywiście jedzenia) oraz pisać (Gdziezjescnaslasku oraz dla bloga magazynu online V-mag - zapraszam!)

Dodaj komentarz